ONUN GÜCÜ, SENİN CESARETİN. BMW X2.

BMW X2 Şimdi 300.000 TL’ye %0,69 Faiz Avantajıyla.

KAMPANYA ONUN GÜCÜ, SENİN CESARETİN. BMW X2.

ONUN GÜCÜ, SENİN CESARETİN. BMW X2.

BMW X2 Şimdi 300.000 TL’ye %0,69 Faiz Avantajıyla.

BMW X2 sDrive16d, şimdi 1 yıllık Premium Kasko hediyesi ile sizi bekliyor. Üstelik kaçırılmayacak 300.000 TL’ye %0,69 faiz oranı avantajı ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle* İnciroğlu Otomotiv 'da sizi bekliyor. Detaylı bilgi için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

%0,69 FAİZ ORANLI KREDİ SEÇENEĞİ

Başvuru Sahibi Kredi Tutarı Vade Aylık Ödeme Tutarı
Bireysel 300.000 TL 18 Ay 18.008 TL
Şahıs Şirketi 300.000 TL 18 Ay 18.008 TL
Tüzel 300.000 TL 18 Ay 17.837 TL

Premium Kasko nedir?

• %100 Yetkili Servis
• %100 Orjinal Parça
• BMW İkame Otomobil Tedariki
• Hasar Anında Çekici Hizmeti
• Yılda 1 kez hasarsızlığı etkilemeden cam değişimi
• Eksper onayı beklemeden onarım ve yılda 1 mini onarım hakkı

Premium Kasko ve karşılaştırmalı kasko teklifleri hakkında bilgi için showroomlardaki Marsh Sigorta Danışmanları ile iletişime geçebilir, Marsh İletişim Hattı'na 0212 355 05 35'ten ulaşabilirsiniz.


ŞİMDİ TEKLİF ALIN.

İnciroğlu Otomotiv ile hayalinizdeki BMW otomobiline bir adım daha yaklaşın. İlgilendiğiniz BMW serisi ile ilgili size teklif sunabilmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni

Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.
Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?


Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?

(*) işareti olan alanlar zorunludur.

* Kampanya süresi 21.05.2021 tarihine kadar geçerli olup BMW X2 sDrive16d modelini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 18 aya kadar %0,69 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Premium Kasko satın alınmadan kullandırılan kampanyalı kredilerde faiz oranı değişmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. 19.05.2021 tarihine kadar yukarıda belirtilen ilgili modeller için gerçekleştirilen satın alımlarda, mevcut satış koşullarına ilave olarak 1 yıllık Premium Kasko** hediyesi verilecektir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.
**Premium Kasko, yalnızca bir kasko ürün ticari adı olup, sigorta içeriği, poliçe ve sigorta uygulaması münhasıran bu ticari ad altında sigorta ürününü üreten MAPFRE Sigorta tarafından Marsh Brokerlik aracılığıyla sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'nin sigorta ürünleri ve poliçeler konusunda bir faaliyet ve taahhüdü bulunmamaktadır.

AYIN ÖZEL TEKLİFLERİ.

BMW İnciroğlu Otomotiv güncel satış ve servis kampanyalarını keşfedin.

İNCİROĞLU OTOMOTİV .

Kayseri BMW Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi

İnciroğlu İkiz Plaza Anbar Mah. Osman Kavuncu Bulv. No: 593 - 595 - Melikgazi / Kayseri

Satış : 0352 333 44 40
Fax : 0352 333 44 450
E-Posta (Satış) : bmw@inciroglu.com.tr
Çalışma Saatleri

*BMW Yol Yardım Hattı'na haftanın 7 günü 24 saat 444 22 99'dan ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın